Blat łazienkowy granit 410


◀ powrót

Inne produkty

Kamień w łazience? Jak najbardziej!

Trwałość, higieniczność i wysoka odporność na działanie wilgoci powodują, że sprawdza się w tym miejscu idealnie. Co więcej, w zestawieniu z drewnem i płytkami prezentuje się wręcz imponująco. W tej aranżacji występuje w postaci blatu łazienkowego osadzonego na podwieszanych szafkach.

Łazienka jest dość duża, a za sprawą sporego lustra gabarytowo wydaje się jeszcze większa. Zajmuje dwa pomieszczenia. Pierwsze z nich to część toaletowa, drugie: część kąpielowa. We wnęce utworzono kabinę prysznicową i w ten sposób oddzielono od siebie dwie strefy, zapewniając domownikom komfort ich użytkowania.

W łazience zastosowano trzy kolory: biel, czerń oraz brąz (naturalny odcień drewna). Podłoga, ściany i meble są jasne, natomiast przeciwległą do wejścia ścianę i blat łazienkowy utrzymano w ciemnych odcieniach. Aby wyraźnie oddzielić kącik z umywalką od reszty pomieszczenia, podłogę i ścianę w tym miejscu wyłożono drewnem. Drewna użyto także do wykonania framugi drzwi. Ciepły odcień materiału wprowadził do pomieszczenia nieco przytulności, stonował chłodny odcień płytek, poskromił nieco „surowość” kamienia.

Czarny, granitowy blat łazienkowy to element nawiązujący do kamienia znajdującego się na ścianie z oknem. Jego powierzchni nadano lekką fakturę i matowe wykończenie, by ładnie odznaczał się na tle gładkich, polerowanych płytek. Na nim z kolei zamontowano umywalkę o ciekawym kształcie i elegancką baterię umywalkową. Całość jest wyważona, stonowana, urzekająca w swej prostocie.

 


◀ powrót
KONTAKT
x

Zostaw swój numer.
Oddzwonimy do Ciebie

Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować

Wyślij
(przesuń strzałkę)

* Wymagane pola

+48 338 211 096