Blat łazienkowy marmur 143


◀ powrót

Inne produkty

Łazienka w kolorze ciemnego brązu

Elegancka łazienka w kolorach ziemi. Kluczowe dla całej aranżacji są ściany i podłoga wyłożone ciemnobrązowym kamieniem o beżowym użyleniu. Mimo że wnętrze utrzymane jest w ciemnych odcieniach, nie przytłacza ani nie wygląda „ciężko”. Wszystko to za sprawą bieli i sprytnie zastosowanych zabiegów „powiększających” rozmiary pomieszczenia.

Jasny podwieszany sufit, biała toaleta, płaskie, osadzone na blacie umywalki i lakierowane szafki „rozjaśniają” pomieszczenie. Powierzchnie są gładkie, więc doskonale odbijają światło padające z soczewek i dużego okna. W celu optycznego powiększenia łazienki, tuż nad blatem, powieszono sporej wielkości lustro.

Unikalny wzór kamienia odgrywa tutaj istotną rolę, dlatego żeby go nie zasłaniać, zamontowano przeszkloną kabinę prysznicową. Co więcej, przezroczyste boki kabiny nie odcinają się od ścian, są niemal niewidoczne, nie ograniczają przestrzeni. Dzięki temu łazienka wygląda na większą niż jest w rzeczywistości.

Aby zachować kolorystyczną spójność powierzchni, na szafkach osadzono dopasowany do ścian i podłogi blat do łazienki. Jego ciemny odcień wspaniale kontrastuje z bielą i oddziela szafkę od umywalek, tym samym przełamując monochromatyczność zestawu. Nad nim z kolei znajdują się baterie podtynkowe.

Całość jest wyważona, prosta, minimalistyczna w swym wyrazie. Brak tu zbędnych dodatków, które mogłyby zaburzyć idealną harmonię lub odwrócić uwagę od tego, co najważniejsze, czyli oryginalnego wzoru kamienia. Po prostu luksus w najczystszej postaci!

 


◀ powrót
KONTAKT
x

Zostaw swój numer.
Oddzwonimy do Ciebie

Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować

Wyślij
(przesuń strzałkę)

* Wymagane pola

+48 338 211 096