Aktualności


Metamorfoza w kraju i za granicą

Co jakiś czas wprowadzamy akcję promocyjną, w której zachęcamy Klientów, aby odmienili swoje kuchenne wnętrza, wymieniając stare blaty na granitowe.

Blaty montowane są w przeciągu 10-14 dni roboczych od zamówienia i gotowe do użytku!

Jeżeli marzy nam się zmiana przy niewielkim nakładzie czasu i kosztów, można w kilka dni cieszyć się zupełnie odmienionym wnętrzem.

Zaprojektuj z nami swój blat kuchenny z granitu, konglomeratu, lub marmurowy do łazienki.

  • Prześlij mailem wstępne wymiary blatu w kuchni lub skontaktuj się telefonicznie  +48 338 211 096
  • Po wstępnych uzgodnieniach ustalany jest termin pomiaru.
  • Pracownik firmy Hoder, korzystając z najnowszych urządzeń, wykonuje cyfrowy skan szafek kuchennych, tworząc rysunek techniczny (tzw. wirtualny szablon).
  • Dzięki programowi fotoslab  można zobaczyć wizualizację zamówionego blatu jeszcze przed rozpoczęciem produkcji i indywidualnie ustalić detale-  nawet takie, jak dobór usłojenia.
  • Następnie projekt wprowadzany jest do produkcji, a maszyna precyzyjnie wycina gotowe blaty.
  • Demontaż starego blatu i montaż nowego zajmuje tylko 1 dzień.

Demontaż starych blatów i montaż nowych zajmuje firmie Hoder jeden dzień, dlatego kuchnia nie jest wyłączona z użytku.

Jak dobrać blat do stylu kuchni?

W przypadku kuchni nowoczesnych, minimalistycznych najlepiej sprawdzają się jednolite kolory i formy oraz proste rozwiązania. Wyjątkowo prezentują się wtedy pochylnie ociekowe frezowane w blatach, co nadaje im estetycznego wyglądu. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Dzięki szerokiej gamie wzorów Klient łatwo dobierze blat wpisujący się w styl swojej kuchni.

Do kuchni stylizowanych, klasycznych czy w stylu skandynawskim proponujemy bogatą ofertę wykończeń krawędzi, które nadadzą kuchni reprezentacyjny wygląd. Tutaj sprawdzą się również klasyczne łuki i nietypowe kształty decydujące o  niepowtarzalnym i indywidualnym charakterze wnętrza.

Wspólnym celem jest uczynić kuchnie miejscem, z którego będziemy chętnie korzystać i cieszyć się przez wiele lat. Ostatecznie wygląd kuchni zależy tylko od wyobraźni Klienta. Firma Hoder realizuje jego marzenia i dopasowuje je do wnętrz.


« powrót
KONTAKT
x

Zostaw swój numer.
Oddzwonimy do Ciebie

Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować

Wyślij
(przesuń strzałkę)

* Wymagane pola

+48 338 211 096