Firma


◀ powrót

Firma Hoder jako jeden z liderów w branży na rynku specjalizuje się w  obróbce kamieni naturalnych, takich jak granit, marmur, trawertyn, onyks, łupek oraz konglomeratów kwarcowych. Działamy na rynku od 1980 roku, zbierając  na przestrzeni  ostatnich  40  lat cenne doświadczenie w obróbce tego materiału.

Obecnie zatrudniamy ponad 90 osób. Zajmujemy się produkcją, dystrybucją i montażem elementów wykonanych z najwyższej jakości kamieni naturalnych. Jako wiodący producent blatów kuchennych z kamienia naturalnego posiadamy najwyższą jakość obróbki, innowacyjne myślenie, partnerskie podejście i stałe ukierunkowanie na klienta. 

W ofercie oprócz kamieni z Włoch i Hiszpanii, posiadamy również materiały sprowadzane z Brazylii czy Indii. Dostępne w bogatej palecie faktur i kolorów zachwycą nawet najbardziej wymagających, co potwierdza stała współpraca z architektami i projektantami.

Nasza kadra

Nasza kadra wyspecjalizowanych fachowców współpracuje ściśle z działem sprzedaży zgodnie z normą ISO 9001. Ta ścisła współpraca utrzymuje wysoki standard naszych usług, co gwarantuje naszym klientom perfekcyjną jakość i zadowolenie podczas każdej realizacji.

Dzięki naszemu wysoko wykwalifikowanemu personelowi, nowoczesnemu parkowi maszyn do obróbki kamienia oraz zaawansowanej technologii CNC, zapewniamy kompleksową obsługę oraz szybkość w realizacji zamówień w terminie od 3 do 10 dni roboczych.

 

Badając najnowsze designerskie trendy dobiegające prosto z Mediolanu oraz dzięki naszym lojalnym, długoletnim  klientom, wspólnie współtworzymy i  kreujemy zachwycające aranżacje, nierzadko bardzo śmiałych i nowatorskich projektów. 

Naszym credo jest zaskakiwać klientów i nie przestawać ich  zadowalać.

Zobacz więcej


MAGAZYN

40 000 m2 kamienia do dyspozycji "na żywo"


PRODUKCJA

Zaawansowana technologia i rozbudowany park maszyn sterowanych numerycznie CNC 


ZOBACZ FILM

Cięcie i obróbka kamienia Hoder

 

Galeria

 

 
 


◀ powrót
KONTAKT
x

Zostaw swój numer.
Oddzwonimy do Ciebie

Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować

Wyślij
(przesuń strzałkę)

* Wymagane pola

+48 338 211 096