Aktualności


Warsaw Home: Hoder kreuje innowacyjną kuchnię

Warsaw Home to targi skupiające uwagę architektów i projektantów wnętrz oraz klientów indywidualnych poszukujących rozwiązań lub inspiracji do urządzenia własnego domu. Stoisko marki Hoder zwracało uwagę wszystkich zwiedzających nie tylko z uwagi na monumentalny kamienny blok w centralnej części. Marka, która oferuje naturalne materiały wykorzystywane do pokrycia np. wysp, blatów kuchennych i łazienkowych, parapetów czy schodów, dostępne w ponad 500 wariantach kolorystycznych jest bez wątpienia jedną z najbardziej wszechstronnych w kraju. Paleta produktów to popularne granity, marmury, konglomeraty kwarcowe a także mniej popularne ale wyjątkowo piękne i wyszukane trawertyny, onyksy, spieki kwarcowe czy łupki stanowią filary oferty.
Wśród nowości prezentowanych na Warsaw Home zobaczyliśmy m.in. wyjątkowych rozmiarów ścianę z naturalnego kwarcytu, który ma wiele intruzji magmowych, a w zetknięciu z naturalnym światłem daje zjawiskowy efekt w pomieszczeniu. Firma Hoder uhonorowana Certyfikatem Innowacyjności stawia na nietypowe rozwiązania. Na szczególną uwagę zasługuje niewidoczny zlew w całości wykonany z kamienia naturalnego, sterowany dotykowo z podnoszonym dnem, ładowarka indukcyjna zastosowana w blacie kuchennym oraz zintegrowane z kamieniem gniazda typu power port, wysuwane z blatu. Duże wrażenie na odwiedzających gościach robiła też dekoracyjna doniczka lewitująca nad blatem kuchennym, wykorzystująca pole magnetyczne.
Marka Hoder zaprosiła swoich najbliższych partnerów do prezentacji produktów na stoisku więc wybrane kuchenne blaty zostały uzupełnione produktami marki Hansgrohe – zarówno zlewozmywakami, jak i bateriami kuchennymi.
Na ekspozycji marki Hoder zadebiutowała także polska firma Smartcook z innowacyjną płytą kuchenną. Urządzenie oprócz funkcji gotowania pozwala na swobodne wykorzystanie powierzchni płyty do przygotowania potrawy, może służyć jako deska do krojenia czy waga. Umieszczony w płycie wielkoformatowy wyświetlacz dotykowy daje możliwość wybrania przepisu (wyszukanego za pomocą tagów w sieci), dobrania odpowiedniej ilości składników, a przede wszystkim instruuje krok po kroku, jak przyrządzić daną potrawę.
Kamień w swojej różnorodności jest tworzywem bardzo uniwersalnym, potrafi zmieniać swój charakter w zależności od formy bryły i barwy, co doskonale widać na przykładzie unikatowej kolekcji stołów bionicznych z niezwykłymi blatami kamiennymi STONE G-TABLE, przygotowanymi przy współpracy z marką Zięta. Projekty prezentowane na stoisku marki potwierdzają wieloletnie doświadczenie marki Hoder oraz troskę o detal – zastosowany blat idealnie wpisuje się w charakterystyczne dla marki Zięta krzesła i podstawę stołu.

 


« powrót
KONTAKT
x

Zostaw swój numer.
Oddzwonimy do Ciebie

Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować

Wyślij
(przesuń strzałkę)

* Wymagane pola

+48 338 211 096